Inwestycja Katowice - Bayrone

Inwestycja Katowice

Nasza firma sprawdziła i wymieniła stare okablowanie w infrastrukturze informatycznej. Dobraliśmy i skonfigurowaliśmy sprzęt sieciowy pod potrzeby klienta. Zamontowaliśmy i skonfigurowaliśmy monitoring CCTV, wykonaliśmy okablowanie do systemu kontroli dostępu wraz z montażem i konfiguracją pod wytyczne klienta.

Klient

Eurokadra

Lokalizacja

ul. Chromika 5a, Katowice 40-238

Co wykonaliśmy?

Montaż nowych oraz modernizacja i naprawa istniejących instalacji elektrycznych w obiektach użytkowych i mieszkalnych to jedna z naszych specjalizacji. Bazując na szerokiej gamie produktów, jesteśmy w stanie dostarczyć niezawodne elementy sieci strukturalnej niezbędne do funkcjonowania wielu sektorów gospodarki. Dostarczamy rozwiązania dla domu, przemysłu, serwerowni, centrum danych i edukacji, gdzie koncentrujemy się na bezpieczeństwie i wydajności.

Podczas prac, używamy wyłącznie bezpiecznych i atestowanych urządzeń.

Instalacja kamer CCTV oraz systemów alarmowych na terenie osiedli mieszkalnych, przedsiębiorstw oraz posesji prywatnych to idealny sposób na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Bayrone oferuje kompleksową usługę instalacji, konfiguracji i serwisu CCTV wraz z systemami alarmowymi najwyższej jakości.

System kontroli dostępu ułatwia wejście w strzeżony obszar upoważnionym osobom oraz uniemożliwić wejście tam niepowołanym podmiotom. Głównym zadaniem systemu jest zmniejszenie ryzyka kradzieży informacji oraz zwiększenie bezpieczeństwa osób przebywających na terenie obszaru objętego ochroną. System może również rejestrować czas pracy i niekontrolowane opuszczenia stanowiska pracy.

    Formularz kontaktowy

    Dołącz CV klikając przycisk poniżej